מצבות משפחתיות

מצבות משפחתיות הן מצבות במידות רגילות אשר מאפשרות קבורה של יותר מנפטר אחד, זה מעל זה כאשר הנפטר הראשון קבור עמוק יותר. המצבה מיועדת להנציח את יקירכם ומשמשת כזיכרון עד.

תכנון מצבה משפחתית

בעת תכנון מצבה משפחתית יש להתחשב במספר גורמים: הכיתוב על גבי המצבה צריך לשמש יותר מנפטר אחד ולכן יש להתחשב בנתון זה מבעוד מועד. כאמור חלק מהמצבה יפורק בעתיד וזאת לשם קבורה נוספת ולכן במעמד בניית מצבה משפחתית יש לתכנון נתון זה.

אבזור מצבות

במידה והמשפחה האבלה מעוניינת להציב מתקן לנרות, אגרטל או אביזרים נלווים אחרים, יש לקחת בחשבון כי האביזרים ישמש את כל הקבורים יחד. המצבה, בצורתה הבסיסית, עשויה מאבן כאשר ישנם סוגים שונים של אבנים מהם מכינים מצבות.

מצבות משפחתיות מאבנים שונות

החומר הנפוץ מכולם הוא שיש חברון, שיש תוצרת ישראל, המגיע בגוונים בהירים. אבן שכיחה נוספת היא מצבות אבן בזלת בגוונים של אפור ושחור, המאופיינת כחזקה ועמידה. כמו כן ניתן לעצב אותה בדרכים דקורטיביות.
סוגי מצבות
סוגים נוספים של מצבות הם: מצבות שיש טורקי, אבן גרניט, אבן טבעית ועוד. מלבד סוגי החומרים השונים, ההבדלים בין האבנים באים לידי ביטוי גם במחיר מצבות, מה שמוביל לכך, שניתן למצוא מצבות שיתאימו לכל מטרה ולכל תקציב.

מצבות ישלח אומן באבן בונים מצבות מזה כ-60 שנה ומתמחים בבניית מצבות בודדות, מצבות משפחתיות, מצבות זוגיות או כפולות. לפרטים ומידע נוסף שלחו לנו מייל לכתובת מייל: omanbaeven@gmail.com או צרו עימנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 08-9282986, 0505469986.

גלריה