מצבות שיש גרניט אדום

שיש גרניט אדום מיובא בעיקרו וברובו מהודו ומעבדים אותו בסין ובהודו. מאחר ושיש גרניט אדום הינו שיש יחסית קשה ואיתן החריטה בו מורכבת וניתן לעשות בו פורטרטים/תמונות/דיוקנים. (חשוב לציין כי האיכות המתקבלת בחריטה על שיש מסוג זה פחות איכותית מחריטה המתקיימת בשיש מסוג גרניט שחור וזאת בשל גוון השיש).

חריטה על מצבות

במצבות מסוג זה ניתן לחרוט אותיות בהתזת חול, בפנטוגרף, ובחריטת יד או להזמין אותיות פליז בולטות קיימת גם אפשרות להבליט אותיות מהחומר עצמו (אותיות בולטות).

שיש חזק במיוחד 

שיש גרניט אדום הינו שיש חזק מאוד המורכב מחומר בעל מרקם צפוף במיוחד הוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר. צבעו ייחודי ובשל כך ניתן לבנות ממנו מצבה בשילוב חומרים אחרים או מצבות משיש גרניט אדום בלבד. לעיתים קיימים בשיש זה חורים קטנים מאוד. גוון השיש הוא אדמדם, חום.

מצבה יוקרתית

מצבות שיש גרניט אדום נחשבות ליקרות ויוקרתיות מאחר והשיש קשה לעיבוד ומצריך מאמץ מיוחד. מאחר ושיש זה נחשב לשיש מעולה ואיכותי הוא אינו זקוקה לאחזקה מיוחדת השיש שומר על הברק הטבעי שלו לאורך שנים רבות.

צבעי גרניט נוספים
לעד דרניט האדום קיימים צבעי שיש גרניט נוספים, אשר פחות נפוצים בשימוש בישראל. צבעי שיש האחרים, ירוק וחום יקרים במיוחד ומייקרים את עלות המצבה.

ישלח מצבות, אומן באבן מעניקים שירות רגיש ואמין למשפחת האבלים, עמידה בלוחות זמנים ואיכות עבודה בלתי מתפשרת הינה נר לרגלינו ואנו עמלים במרץ ובהשתדלות לשם כך. ניתן לקיים פגישת ייעוץ והכוונה בבית האבלים.
ליצירת קשר שלחו אלינו  מייל לכתובת מייל: omanbaeven@gmail.com, או התקשרו: 08-9282986, 050-5469986.

גלריה