אומנות באבן

מה היא אומנות באבן?

אומנות באבן היא היכולת להגשים חלום או תכנית של כל לקוח בפיסול האבן על פי דרישה מדויקת או העברת מסר/ חזון. כמו כן לאומן באבן צריכה להיות היכולת ליישם בקשות שאינן מוגדרות במדויק ולתרגם את רוח הדברים של הלקוחות לאומנות. לא פחות חשובה היא היכולת לבצע דברים מוגדרים על פי תכנית ודרישות מדויקות אשר מחייבות את האומן לדעת לבחור את המחצב המתאים, הסלע, האבן. חשוב הידע האם לחתוך או לבקע על מנת ליצור את המתבקש תוך שמירה על איכויות האבן שנבחרה. אנו יודעים לבצע את הנדרש, מבחירת החומר הנכון ועד גמר העבודה. אם בפיסול או בטכניקות מדויקות בגבול הגמישות של החומר שנבחר והיכולת האומנותית של הפסל ברמה של דקויות קטנות ביותר.

עמידה בלוח זמנים

יש לציין כי העמידה בלוח זמנים קצוב במיוחד בתחום המצבות הוא דבר אקוטי ביותר ללקוחות שכן העבודה אמורה להיות גמורה ליום גילוי המצבה ולעיתים מדובר במס ימים מועט ביותר. האפשרות לעצב ולתרגם כל רצון של לקוח גם אם הוא לא בדיוק יודע אך הדברים אמורים להתבצע אנו באומן באבן מתאימים את היכולות שלנו לצרכים של הלקוח על מתנת לייצר ולהגשים את חזונו בדרך המקצועית ביותר ולשביעות רצונו של הלקוח. תחום נוסף הינו הקמת אנדרטאות בתחום זה בדרך כלל הדרישה היא לעבודה על פי מפרט מדויק לעיתים על פי תכניות של מהנדס ולעיתים עפ"י תכניות של מעצב. העבודות מוזמנות לרוב ממסודרות ולא מאנשים פרטיים. במקרים רבים נתקלנו בתוכניות שאינן מותאמות לאופי ולסוג האבן שנבחרה לביצוע העבודה כאן באה לידי ביטוי המקצועיות שלו באומן באבן. הידע הרב והניסיון שלנו בעבודה עם סוגי אבנים, סלעים, גושים וכד' לאורך שנים רבות משמעותית מאוד להחלטה הסופית כיצד תיראה העבודה המוזמנת. כמובן שהיכולת האומנותית שלנו תיקבע בסופו של דבר את איכות העבודה והעמידה בדרישות הקפדניות והמוכתבות מראש.
הניסיון והידע שלנו בשי ישלח אומן באבן, שנצברו בעשרות שנים ובמאות עבודות מגוונות מאפשר לנו ביצוע מדויק ומהימן הן בבחירת החומר המתאים ובביצוע האומנותי האיכותי של העבודה. 
כתבו לנו למייל:omanbaeven@gmail.com או התקשרו: 08-9282986, 050-5469986.

פיסול סביבתי
פיסול סביבתי נועד לשלב בין הסביבה הקיימת ליצירתיות ואומנות. הפיסול משפר את החזות ומשרה אווירה...
חנוכיות מיוחדות
אנו מתמחים בעיצוב וייצור חנוכיות העשויות מסוגי ושילובי אבנים שונות. חנוכיות מיוחדות לבתי כנסת,...